PostHeaderIcon Miejsce aktywne - sukces biblioteki

W dniu 5 maja p. Agnieszka Hryniewicz - dyrektor naszej biblioteki odebrała w Książnicy Pomorskiej im. Stanisława Staszica wyróżnienie oraz certyfikat Biblioteka - miejsce aktywne.

Wręczenie dyplomu miało miejsce podczas Konferencji Bibliotekarzy Zachodniopomorskich zorganizowanej przez Książnicę Pomorską, SBP oraz Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL. W trakcie tego spotkania nastąpiło również podsumowanie I edycji programu edukacyjnego CAL, zrealizowanego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

Podczas Konferencji p. dyrektor przedstawiła prezentację multimedialną ukazującą naszą bibliotekę jako miejsce spotkań i wymiany informacji. Wzbudziła ona duże zainteresowanie wśród słuchaczy.

Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że nasza praca jest tak wysoko oceniana. Serdecznie dziękujemy za wszystkie dowody sympatii oraz życzenia. Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wyzwań oraz nagród!