Strona główna Konkursy

PostHeaderIcon Rozstrzygnięcie konkursów

W piątek - 27 października nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursów przeprowadzonych w ramach Tygodnia z ziemniakiem. Ich organizatorami byli: Wójt Gminy Biesiekierz Andrzej Leśniewicz oraz Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz.

Naszą bibliotekę wypełniły niesamowite Cudaczki Ziemniaczki. Pomysłowość, kreatywność oraz kunszt wykonania tych niezwykłych kartoflanych ludzików przez małych artystów sprawiła, że bardzo trudno było wyłonić zwycięzców. Komisja jednogłośnie podjęła decyzję, że wszystkie prace zostaną nagrodzone! Do naszej biblioteki zawitały dziś całe rodziny. Bardzo się z tego cieszymy. Serdecznie dziękujemy Państwu za obecność oraz wspólną zabawę. Pani dyrektor Agnieszka Hryniewicz w imieniu pana wójta Andrzeja Leśniewicza przekazała laureatom konkursu wyrazy uznania oraz gratulacje. Podczas naszego spotkania nastąpiło również uroczyste rozstrzygnięcie konkursu literackiego Strofy o ziemniaku. Na podium stanęli: Ula Marcinkiewicz z babcią Wandą Kamyk, Paulinka i Mateusz Niedziałek z rodzicami oraz Mateusz Domblat wraz z dziadkiem Zygmuntem Królakiem. Pozostałe utwory otrzymały wyróżnienia. Łącznie w obu konkursach wzięło udział prawie dwieście osób! Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni i szczęśliwi. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy gościć w swoich progach tak wyjątkowych gości. We wręczeniu tak licznych nagród pomogli nam: przewodniczący Rady Gminy pan Marek Płaza, pani skarbnika Agnieszka Podgórska oraz dyrektor OPS pan Mariusz Sydoruk. Dziękujemy za obecność również dyrektorom placówek oświatowych pani Annie Piotrowicz, pani Agnieszce Kolanowskiej oraz pani Renacie Mankiewicz. Nie zabrakło z nami również pana Tomasza Hołowatego. Gorąco dziękujemy za pomoc oraz wsparcie naszych działań paniom Agnieszce Bonieckiej-Chmurzyńskiej, Izabeli Jóźwiak oraz Anecie Ławrynowicz. To było wyjątkowe popołudnie dla naszej biblioteki. Mamy nadzieję, że już wkrótce znów się spotkamy!