PostHeaderIcon Magiczny kącik czytelniczy w Parnowie

W piątek - 22 września spotkaliśmy się z czytelnikami punktu bibliotecznego w Parnowie i wspólnie stworzyliśmy kolejny magiczny kącik czytelniczy.

Na początku spotkania przybliżyliśmy zebranym informacje o projekcie Partnerstwo dla książki, dzięki któremu możemy w wybranych punktach stworzyć przyjazną przestrzeń dla czytelników. Możliwe jest to dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Następnie odbyły się zajęcia z plastykiem panią Agnieszką Ponińską-Puścian. Dzięki niej pusta biała ściana zamieniła się w cudowną krainę, gdzie z czarodziejskiego kapelusza wyskakują magiczne książki. Zabawy prowadzone metodą KLANZY przez panią Agnieszkę Kolanowską wywołały mnóstwo śmiechu i radości. Nie zabrakło zabaw i konkursów literackich. Przeprowadzili je bibliotekarze: pani Renata Łowiecka, pani Anetta Orlikowska oraz pani Magdalena Sowa. Serdecznie dziękujemy pani Halinie Hierl za ciepłe przyjęcie i wsparcie naszych działań.

Dziękujemy naszym kochanym Czytelnikom za wspólną, kreatywną zabawę.

Do poczytania!