PostHeaderIcon Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września już od wielu lat obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej właśnie okazji do biblioteki zawitały dziś dzieci z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu.

Naszych milusińskich przywitał pan wójt Andrzej Leśniewicz oraz pani dyrektor biblioteki Agnieszka Hryniewicz. Następnie głos zabrała dyrektor przedszkola pani Agnieszka Kolanowska, która wraz z przedszkolakami przygotowała dla zebranych gości niespodziankę. Zadanie polegało na wypiciu z uśmiechem na ustach soku z cytryny. Każdy kto dokonał tego nie lada wyczynu otrzymał certyfikat przyjaciół dzieci Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu za uśmiech od ucha do ucha i słoneczne serce. Najlepiej z zadaniem poradził sobie pan wójt Andrzej Leśniewicz, który w nagrodę otrzymał dodatkową porcję soku z cytryny. Certyfikaty otrzymali również dyrektor OPS-u pan Mariusz Sydoruk, pani Irena Barczuk wraz ze ŚDS Feniks oraz pracownicy uśmiechniętej biblioteki. Na naszych milusińskich czekały liczne niespodzianki. Pierwszą z nich były życzenia oraz upominki, które wręczył pan Wójt oraz nasi goście. Maluchy były bardzo radosne i uśmiechnięte. Nie zabrakło również zabaw oraz czytania książeczek. Życzenia i upominki otrzymały również dzieci z oddziałów przedszkolnych ze szkół w Parnowie, Świeminie i Starych Bielicach oraz przedszkoli Happy Days - Szczęśliwe Dni oraz Elf II ze Starych Bielic. Mamy nadzieję, że ta niespodzianka uświetniła im ich dzisiejsze święto, bo gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.