Strona główna Aktualności i ogłoszenia Projekty

PostHeaderIcon Magiczny kącik czytelniczy w Gniazdowie

Za nami bardzo pracowite i twórcze popołudnie. Spotkaliśmy się dziś z czytelnikami z punktu bibliotecznego w Gniazdowie i wspólnie stworzyliśmy pierwszy z magicznych kącików czytelniczych.

Na początku spotkania dyrektor naszej biblioteki pani Agnieszka Hryniewicz przybliżyła zebranym informacje o projekcie Partnerstwo dla książki dzięki któremu możemy w wybranych punktach stworzyć przyjazną przestrzeń dla czytelników. Możliwe jest to dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Następnie odbyły się zajęcia z plastykiem panią Agnieszką Ponińską-Puścian oraz zabawy prowadzone metodą KLANZY przez panią Agnieszkę Kolanowską. Nie zabrakło również zabaw i konkursów literackich. Przeprowadzili je bibliotekarze pani Renata Łowiecka i pani Anetta Orlikowska.

Serdecznie dziękujemy pani sołtys Elżbiecie Piekarskiej oraz pani Bogusi Budzie za ciepłe przyjęcie i wsparcie naszych działań. Dziękujemy naszym kochanym Czytelnikom za wspólną kreatywną zabawę.

Do poczytania!