PostHeaderIcon Z wizytą u Bazyliszka na Krzywym Kole

Drugi tydzień wakacji z biblioteką pełen przygód i niespodzianek za nami. Bohaterami tego tygodnia były smoki, dinozaury i magiczne stworzenia.

Wspólnie spędzaliśmy czas na fantastycznej zabawie. Codziennie czytaliśmy ciekawe książki z przygodami naszych bohaterów, rozwiązywaliśmy zagadki i rebusy. Dużą frajdę sprawiła dzieciom zabawa z chustą animacyjną i pantomima. Nie zabrakło również wspólnego gotowania w klubie Małego Kucharza i wykonywania ciekawych prac plastycznych. Dziękujemy Mateuszowi Klekociukowi za bardzo ciekawą lekcję o smokach i dinozaurach. Dzięki niemu zwiększyliśmy swoją wiedzę na temat tych magicznych stworzeń. Brawo Mateusz :-), masz bardzo dużą wiedzę i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!!!

A już od poniedziałku zapraszamy na zajęcia pod hasłem Pokłóciły się poetki o pietruszkę i skarpetki czyli biblioteczne rymowanki.

Bibliotekarz Aleksandra Sowa
Młodszy bibliotekarz Magdalena Sowa