Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Akademia Zdrowej Rodziny - 27.05.2017 r.

W dniu 27.05.2017 r. odbył się kolejny trening piłkarski w ramach projektu Akademia Zdrowej Rodziny zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Biesiekierz.

Dzieci z Filii Bibliotecznej ze Starych Bielic (oraz jedna mama) i dzieci ze świetlic wiejskich z Nowych Bielic, Gniazdowa, Lasek Koszalińskich ćwiczyły dzielnie pod czujnym okiem trenera Łukasza Drożdżala. Po kilku treningach wyklarowała się zdolna drużyna. Najsilniejsi i najlepsi przetrwali. Nie straszne im słońce i wysiłek. Jestem bardzo dumna z dzieci, że mimo soboty i dość wczesnej jak na nie pory chce im się tak bardzo intensywnie spędzać czas. Brawo dla wszystkich!!! W dniach 3 i 10 czerwca w Świetlicy Wiejskiej w Laskach Koszalińskich w ramach projektu odbędą się warsztaty dla rodziców prowadzone przez psychologa. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa.

st. bibliotekarz Maja Rosowska