Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Akademia Zdrowej Rodziny

W dniu 13 maja dzieci z Filii Bibliotecznej w Starych Bielicach oraz ze świetlic wiejskich z terenu gminy Biesiekierz uczestniczyły w kolejnych zajęciach zorganizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Biesiekierz w ramach projekt Akademia Zdrowej Rodziny.

Projekt realizowany i współfinansowany jest w ramach programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich FIO. Piękna pogoda pomogła dobremu, mocnemu treningowi. Zabawy z piłką, wyścigi, mecze 1/1 i 2/2 sprzyjały zdrowej rywalizacji a także integracji dzieci z różnych miejscowości. Jako opiekun nie miałam taryfy ulgowej. W upale i spiekocie; pod czujnym okiem trenera Łukasza Drożdżala i dzieci biegałam, grałam a nawet wykonywałam karne przysiady. Do zobaczenia za dwa tygodnie.

st. bibliotekarz Maja Rosowska