PostHeaderIcon Odznaczenia "Biesiekierskie Mole Książkowe" rozdane!!!

Dzisiejszy dzień był dla naszej biblioteki wyjątkowy. Odbyło się bowiem uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na Biesiekierskiego Mola Książkowego oraz wręczenie laureatom medali, pucharów oraz nagród.

Gościliśmy w naszej placówce 46 wyjątkowych młodych czytelników dla których książka jest bardzo ważna. Nagrody zostały przyznane aż w czterech kategoriach wiekowych. Pierwsza z nich była wyjątkowa, ponieważ były to maluszki do trzeciego roku życia. Następną grupą były wspaniałe przedszkolaki oraz dzieci z klas I-III i uczniowie klas IV-VI. Na wstępie naszego spotkania pobawiliśmy się wspólnie aby przełamać lody. Po zabawach nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów oraz odznaczeń. Na zakończenie na naszych gości czekała niespodzianka czyli wspaniały, pyszny tort. To było dla nas wyjątkowe wydarzenie. Dziękujemy rodzicom, opiekunom i dziadkom, którzy przybyli na naszą imprezę razem ze swoimi wyjątkowymi dziećmi. Było nam bardzo miło Państwa gościć.
Nasza gmina wspaniałymi Czytelnikami stoi!!!

Z bibliotekarskim do poczytania!
Dumni Bibliotekarze
Smile