PostHeaderIcon Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż ...

W dniach 8-9 grudnia gościliśmy dwie grupy z przedszkola Happy Days ze Starych Bielic z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Zajęcia te rozpoczęły się od rozmowy o zwyczajach bożonarodzeniowych i obejrzenia krótkiego filmiku o św. Mikołaju oraz prezentacji o świątecznych tradycjach. Następnie pani bibliotekarka - Anetta, przeczytała list pozostawiony w bibliotece przez św. Mikołaja do naszych gości. Dużą frajdę sprawiło dzieciom poszukiwanie słodkiej niespodzianki - prezentu od św. Mikołaja. Kolejnym przygotowanym zadaniem dla naszych gości było wykonanie świątecznych choinek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się kolorowe książki o świątecznej tematyce. Podczas odbywających się zajęć słuchaliśmy również piękne kolędy .Odwiedziny te były okazją do zwiedzenia przez naszych małych czytelników sal naszej biblioteki.

Młodszy bibliotekarz Anetta Orlikowska