PostHeaderIcon Przedświąteczne spotkanie z przedszkolakami

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji w piątek - 2 grudnia gościliśmy w naszej bibliotece na przedświątecznych zajęciach dzieci z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu.

Nasze zajęcia rozpoczęły się od głośnego przeczytania opowiadania z książki pt. Święty Mikołaj, z którego przedszkolaki dowiedziały się jak wyglądają przygotowania Świętego Mikołaja do podróży z prezentami do dzieci. Następnie z zaciekawieniem obejrzały krótki filmik o życiu Świętego Mikołaja. Pani bibliotekarka - Ola odczytała na głos list, który Święty Mikołaj zostawił ze słodką niespodzianką dla dzieci w bibliotece. Podczas naszego spotkania rozmawialiśmy o tradycjach i zwyczajach zbliżających się świąt. Dzieci wykonały piękne, kolorowo ozdobione choinki. Spotkanie odbyło się w miłej, świątecznej atmosferze.

Bibliotekarz Aleksandra Sowa