PostHeaderIcon W zdrowym ciele – zdrowy duch!

W piątek - 30 września odbyło się spotkanie mające na celu propagowanie zdrowego stylu życia. Konsultantka grupy Oriflame Pani Wanda Stachurska-Matan przedstawiła nam ciekawą prezentację multimedialną omawiającą cenne dla zdrowia, niezwykle skuteczne suplementy diety z linii Wellness, mające szerokie spektrum działania na nasz organizm.

Kolejnym krokiem był pokaz i degustacja koktajli i zupek - produktów multiwitaminowych, opracowanych przez szwedzkich naukowców. Na naszych czytelników czekała wystawa książek popularnonaukowych opisujących zasady zdrowego stylu życia, zdrowej diety, wpływu owoców, warzyw i ziół na nasz organizm. Z tej literatury nasi goście mogą czerpać gotowe przepisy służące zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, niespodzianką były wylosowane kosmetyki oraz pomiar składu ciała na wielofunkcyjnej wadze.

Starszy bibliotekarz Renata Łowiecka