PostHeaderIcon Festyn "Integracja Ty i Ja"

W piątek – 9 września nasza biblioteka wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Środowiskowym Domem Samopomocy Feniks wzięła udział w festynie Integracja Ty i Ja.

Na wspólną zabawę przybyli goście z zaprzyjaźnionego ŚDS Oaza w Krągu , SOSW w Warninie, niepełnosprawni mieszkańcy naszej gminy oraz uczniowie klas 3 z gimnazjum w Biesiekierzu. Na placu przed ośrodkiem Pan Dyrektor OPS Mariusz Sydoruk i Pani Kierownik ŚDS Irena Barczuk - przywitali przybyłych gości: Pana Wicewójta - Jana Rodaka, Pana Przewodniczącego Rady Gminy - Marka Płazę, Pana Sekretarza Gminy - Waldemara Maniaka, Kierownika Referatu ds. Strategii i Promocji - Pana Tomasza Hołowatego, Panią Dyrektor PCPR Mirosławę Zielony, Panią Dyrektor Gimnazjum im. Wybitnych Polaków - Anetę Chmielewską-Szymańską, Panią Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Biesiekierz - Agnieszkę Hryniewicz, Pana Dyrektora SOSW Ryszarda Pałczyńskiego. Festyn rozpoczął się wspólnymi, integracyjnymi zabawami i konkursami. Biblioteka zaprosiła do zrobienia gniotka, który okazał się świetną antystresową zabawką. Następnie udaliśmy się do biblioteki, gdzie obejrzeliśmy spektakl pt.Piraci w wykonaniu teatru z Krakowa. Na wszystkich uczestników festynu czekał przepyszny poczęstunek przygotowany przez panie pracujące w OPS-ie w Biesiekierzu. Festyn Integracja Ty i Ja okazał się świetną zabawą dla wszystkich osób biorących w nim udział.

Dziękujemy za bardzo udaną współpracę Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Biesiekierzu oraz Środowiskowemu Domowi Samopomocy Feniks.