PostHeaderIcon Dzień Dziecka

W środę - 1-go czerwca odbyła się uroczystość z okazji Dnia Dziecka. Została ona zorganizowana przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz przy współpracy Świetlicy Wiejskiej oraz Sołectwa w Biesiekierzu.

Przed uroczystością dzieci bardzo aktywnie włączyły się do przygotowań terenu przeznaczonego na rozgrywki. Spotkanie rozpoczęło się przed budynkiem biblioteki o godzinie 15.30, a zakończyło o 17.30. Podczas uroczystości bibliotekarki przeprowadziły liczne konkursy sprawnościowe, zręcznościowe oraz inne gry i zabawy. Każde dziecko miało możliwość wzięcia udziału w wielu rywalizacjach. Za udział w poszczególnych konkurencjach dzieci otrzymały drobne nagrody. Po zakończonych konkursach wszyscy uczestnicy posilili się kiełbaską z grilla i napojem zapewnionym przez Sołectwo Gminy Biesiekierz. Natomiast bardzo gorącą atmosferę udało się ochłodzić lodami. W uroczystości wzięły udział zarówno dzieci jak i młodzież. Wszyscy byli zachwyceni przygotowanymi dla nich atrakcjami oraz nagrodami, więc pełni werwy chętnie brali udział we wszystkich zabawach :-)

Dziękujemy p. Grażynie Guzowskiej oraz p. Alinie Serpinie za wspólna zabawę.