Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Dzień Bibliotekarza

W dniu dzisiejszym dzieci z przedszkola Happy Days sprawiły mi ogromną niespodziankę; w bibliotece pojawiły się wszystkie przedszkolaki z grupy Biedronek, Żabek i Motyli wraz z ciociami.

Dzieci zaśpiewały tradycyjne 100 lat, po którym oczywiście się popłakałam ze wzruszenia. Zostałam obdarowana serdecznymi słowami, uśmiechami oraz wspaniałymi prezentami wykonanymi przez dzieci.

To dzięki najmłodszym czytelnikom, starszym i najstarszym moja praca ma sens. To dzięki dzieciom i dorosłym mam w sobie energię i siłę do działania. A dzieci dostarczają mi wiele pozytywnych emocji. One są prawdziwe, ufne, szczere i najukochańsze na świecie.

Mam nadzieję, że moja dalsza współpraca z przedszkolem Happy Days będzie trwać, trwać i trwać.
Smile

Do zobaczenia