PostHeaderIcon Stara deska, farba i wyobraźnia czyli cd. Równać Szanse

W piątek po raz kolejny przekonaliśmy się jak zdolną mamy młodzież. Z ogromnym zainteresowaniem obserwowaliśmy jak krok po kroku tworzą niesamowite przedmioty.

Ze starej deski stworzyli bardzo ciekawe dekoracje, za które w sklepach z rękodziełem trzeba naprawdę sporo zapłacić. Rezultaty ich pracy można oglądać na zdjęciach. Nie oddadzą one jednak niesamowitej atmosfery, zabawnych sytuacji oraz emocji które towarzyszą nam podczas zajęć. Nasza młodzież sprawiła nam ogromną niespodziankę z okazji Dnia Bibliotekarza. Odśpiewała nam głośne sto lat oraz wręczyła wykonany specjalnie na tą okazję portret super bibliotekarki.

Dziękujemy pani Agnieszce Kolanowskiej za inspirujące zajęcia i aktywne uczestnictwo w życiu naszej biblioteki oraz pani Agnieszce Ławrynowicz za wspieranie naszych działań.

Już za dwa tygodnie kolejne zajęcia, kolejne wyzwania...