Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon "Spotkanie z literaturą" - Przedszkole Happy Days i Elf

W dniach 13-14 kwietnia w przedszkolach Happy Days i Elf odbyły się cykliczne zajęcia Spotkanie z literaturą.

Dzieci z Elfa - Skrzaty oraz dzieci z Happy Days - Motylki i Biedronki przypomniały sobie informacje o zachowaniu wobec zwierząt. Czytanie książek pt. Domowe zwierzęta Patrycji Zarawskiej oraz Czy mogę pogłaskać psa? Elżbiety Zubrzyckiej utrwaliły te wiadomości. Dyskusja dotycząca opieki i pielęgnacji zwierząt stała się okazją do opowiedzenia o domowych pupilach. Dzieci opowiadały o swoich psach, kotach, chomikach, rybkach i innych zwierzętach. Przedszkolaki z Elfa za zaangażowanie i aktywny udział w zajęciach zostały nagrodzone książeczkami do kolorowania a dzieci z Happy Days kolorowankami, z których będzie zrobiona wystawka w bibliotece.

Do następnego poczytania.
St. bibliotekarz Maja Rosowska