Strona główna Filie Świemino Aktualności

PostHeaderIcon Dzień Babci i Dziadka- Filia w Świeminie

21 stycznia w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Świeminie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji dnia Babci i Dziadka.

Jak co roku w organizację tego sympatycznego święta włączyła się Filia Biblioteczna w Świeminie. Na zajęciach plastycznych zorganizowanych przez bibliotekę dzieciaki z klasy I i II przygotowały dla swoich bliskich niespodzianki w postaci kwiatowych portrecików. Kolorowy papier, foremki do muffinek, wydruki zdjęć dzieci i sprawne rączki wyczarowały piękne prezenty. W trakcie zajęć dzieci opowiadały o swoich Dziadkach i Babciach. Zajęcia przebiegały w wielkim skupieniu, wszyscy starali się, aby efekt ich pracy był jak najlepszy. I chyba im się to udało ponieważ po wręczeniu portrecików Babcie i Dziadkowie obdarzyli swoje wnuczęta mnóstwem całusów i uścisków. Cała uroczystość przebiegła w bardzo ciepłej i miłej atmosferze.

Aneta Krasowska