Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Warsztaty literacko-plastyczne w Filii Bibliotecznej w Starych Bielicach

W dniach 14-22 grudnia w Filii Bibliotecznej w Starych Bielicach odbyły się warsztaty świąteczne.

W warsztatach tych uczestniczyli uczniowie z klasy 0 oraz IIB ze Szkoły Podstawowej w Starych Bielicach. Wspólne ubieranie choinki, śpiewanie kolęd oraz świątecznych utworów wprowadziło nas w ten przepiękny czas. Dzieci zapoznały się także z literaturą świąteczną dostępną w bibliotece a także wysłuchały opowiadania Kazimierza Szymeczki pt. Święty Mikołaj na rowerze. Kolorowe cekiny, błyszczące ozdobne papiery, wycinanki zamieniły się w piękne ozdoby świąteczne. Bardzo cieszy mnie fakt, iż uczniowie kl. IIB w czasie pozalekcyjnym tak bardzo zaangażowali się w warsztaty. Dziękuję również pozostałym uczestnikom zajęć. Wspaniale było z Wami wszystkimi.

Wesołych Świąt

st. bibliotekarz Maja Rosowska