Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Zajęcia w przedszkolu Elf

Miesiąc październik to kolejny cykl spotkań literacko - plastycznych w Przedszkolu Anglojęzycznym ELF II.

Dzieci poznawały nowe przygody Tupcia Chrupcia, sympatycznego żółwika Franklina; przypominały sobie zasady dobrego wychowania podczas czytanie książki pt. Dobre wychowanie wierszem Bożeny Pierga; zapoznawały się z nowościami książkowymi dostępnymi w bibliotece. Krótkie zabawy integracyjne i zajęcia plastyczne uatrakcyjniały te spotkania. Bardzo się ucieszyłam z odwiedzin dzieci z grupy Biedronek. Dzieci miały okazję obejrzeć bibliotekę, zrobić artystyczny nieład książkowy na półkach oraz wykonać pracę plastyczną. Przedszkolaki odwiedziły również uczniów kl. II A w trakcie trwania lekcji. Starsi uczniowie bardzo ciepło przyjęli swoich młodszych kolegów. Biedronki niechętnie wyszły z klasy bo okazało się, że jest tam mnóstwo fajnych zabawek oraz najprawdziwszy patyczak.

Mam nadzieję, że kolejne spotkania będą równie udane. Czekam również na obiecaną wizytą Skrzatów.

Do zobaczenia
st. bibliotekarz Maja Rosowska