PostHeaderIcon Bezpłatna nauka języka angielskiego dla przedszkolaków i "zerówkowiczów" w naszej bibliotece!!!

Kurs Funjunior.pl to kurs języka angielskiego dla przedszkolaków w wieku 4 - 5 lat. Materiał kursu składa się z multimedialnych komponentów. Są to m. in.: piosenki, gry i fotolekcje, które uczą dzieci logicznego myślenia, świadomości siebie i innych. Są również doskonałym pretekstem do ćwiczenia pamięci, koordynacji ruchowej i słuchowej. W kursie wezmą udział dzieci z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych ze szkół podstawowych z Biesiekierz, Świemina i Starych Bielic.

Dzieci mogą korzystać z kursu samodzielnie w ramach zajęć szkolnych lub pod opieką rodziców w każdej z placówek bibliotecznych. Projekt będzie realizowany do końca października 2016 roku. Do udziału w kursie zapraszamy również dzieci w wieku 4 lat, które nie uczęszczają do wyżej wymienionych placówek. Informacji na temat komputerowego kursu Funjunior udzielają bibliotekarze.