PostHeaderIcon Rozstrzygnięcie konkursu pn. "Niepełnosprawni są wśród nas"

W dniach 30 września i 1 października nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego pn. Niepełnosprawni są wśród nas. Konkurs ten został zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz w ramach 12 Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja TY i JA.

Otrzymałyśmy 165 pięknych prac wykonanych przez uczniów z klas 0- III ze szkół podstawowych z Biesiekierza, Świemina i Starych Bielic. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i zaangażowaniem. Prace zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę oraz dyplom.

Pierwsze miejsca zajęli: Blanka Nadolna, Mateusz Klekociuk i Maja Chwalińska. Drugie miejsca zajęli: Maria Kober, Ania Kocińska i Ola Zwolak. Trzecie miejsca zajęli: Hania Paruszkiewicz, Wiktoria Chudzyńska i Kamil Myśliński.

Bibliotekarz Aleksandra Sowa