Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Spotkania z książką - Przedszkole Elf 2

W środę - 23.09.2015 r. odwiedziłam dzieci z Niepublicznego Przedszkola Anglojęzycznego Elf 2 w Starych Bielicach.

Dzieci z grupy Skrzatów wysłuchały opowiadania pt. Tupcio Chrupcio. Ja się nie boję. Jest to opowiadanie o małych i wielkich strachach, o pokonywaniu lęku i obaw. Dzieci z grupy Biedronek poznały opowiadanie pt. Tupcio Chrupcio. Umiem się dzielić. Te opowiadanie uczy dzieci koleżeństwa i zachęca do współdziałania w grupie. Zarówno starsze jak i młodsze dzieci z uwagą i skupieniem słuchały tych opowiadań. Z łatwością udzielały prawidłowych odpowiedzi i wyciągały właściwe wnioski. Dzieci w wieku przedszkolnym są bardzo wdzięczną grupą słuchaczy. Nie mogłam się z nimi rozstać. Miały mi tyle do opowiedzenia. Dzieci obiecały, że odwiedzą mnie w bibliotece. Spotkania w tym przedszkolu będą odbywały się raz w tygodniu. Nie mogę się doczekać kolejnego!!!

Starszy bibliotekarz Agnieszka Rosowska