PostHeaderIcon Dożynki Gminno-Parafialne 2015

W sobotę 19 września nasza Biblioteka wzięła udział w Dożynkach Gminno-Parafialnych. Panie bibliotekarki przygotowały zajęcia dla najmłodszych uczestników Dożynek.

Na naszych milusińskich czekało wiele atrakcji. Jak co roku największym powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy kolorowymi farbkami, powstały m.in. kotki, Myszki Miki, słoneczka, motyle, samochody oraz flagi różnych krajów. Chętne dzieci własnoręcznie tworzyły kolorowe lusterka, opaski wzorowej gospodyni i wzorowego gospodarza oraz kolorowały ogromną malowankę. Każdy uczestnik otrzymał balony z hasłami zachęcającymi do czytania i odwiedzania naszej biblioteki. Zabawa była super, a uśmiech z twarzy naszych małych uczestników nie znikał :-)