PostHeaderIcon Wakacji z biblioteką ciąg dalszy!!!

Drugi tydzień wakacji z biblioteką za nami. W tym tygodniu pracowaliśmy z wierszami tj. : Motyle, Abecadło w rymy wpadło Wandy Chotomskiej; Basen, Potwór ekologiczny Natalii Usenko; Biedronka Marii Kownackiej.

W czasie zajęć wykonaliśmy piękne prace plastyczne. Powstały m.in.: motyle z plastikowych butelek, wesołe akwaria, smoko- krokodyle, kosmiczne rakiety i biedroneczki. Super atrakcją dla dzieci okazała się również zabawa z książkami pt. Turlututu. A kuku, to ja! i Naciśnij mnie Tulleta. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach ruchowych przy muzyce. Jeśli pozwalała nam pogoda to wychodziliśmy na plac zabaw przed bibliotekę. W czasie naszych spotkań uśmiech z twarzy naszych milusińskich nie znikał :-).

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wspólnej zabawy!!!

Bibliotekarz Aleksandra Sowa