PostHeaderIcon Dzień Dziecka z Biblioteką

W piątek - 29 maja odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka zorganizowana przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz przy współpracy Świetlicy Wiejskiej i Sołectwa w Biesiekierzu.

Zabawa rozpoczęła się o 15.30 na placu przed biblioteką. Na naszych milusińskich czekało dużo atrakcji. Podczas uroczystości bibliotekarki oraz panie Ania Sowa i Kinga Kolle przeprowadziły liczne konkursy sprawnościowe, zręcznościowe oraz inne gry i zabawy. Odbył się m.in. bieg w workach, jedzenie serków, toczenie piłki, rzucanie kulą do celu, przeciąganie liny i wiele innych zabaw. Każde dziecko miało możliwość wzięcia udziału w kilku rywalizacjach. Za udział w poszczególnych konkurencjach dzieci otrzymały nagrody. W trakcie trwania imprezy wszyscy uczestnicy posilili się kiełbaską z grilla, napojem i lodami zapewnionymi przez Sołectwo Biesiekierz i Świetlicę Wiejską. Na zakończenie wspólnie z rodzicami, opiekunami i dziećmi przeciągaliśmy linę- śmiechu było, co nie miara :-). Dziękujemy za pomoc przy przeprowadzeniu konkurencji pani Ani i pani Kindze i mamy nadzieję, że nasze małe pociechy były szczęśliwe i zadowolone.

Bibliotekarz Aleksandra Sowa