PostHeaderIcon Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne 2015

W piątek - 8 maja w naszej bibliotece odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Recytatorskiego Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne 2015.

Była to pierwsza impreza rozpoczynająca obchody Tygodnia Bibliotek noszącego hasło Wybieram bibliotekę. W spotkaniu wzięli udział laureaci szkół z terenu naszej gminy z klas 1 - 6 szkół podstawowych oraz gimnazjum. Komisja miała twardy orzech do zgryzienia, gdyż uczestnicy konkursu reprezentowali wysoki poziom przedstawiania utworów poetyckich i prozy. Zgodnie z postanowieniem jury w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej naszą gminę będą reprezentowały następujące osoby: Malwina Porydzaj, Nadia Pilarczyk, Zuzanna Łosiak, Dominika Lamorska, Katarzyna Konecka, Oliwia Brożyna.

Laureatom życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu!!!