PostHeaderIcon Natalki 2015

W piątek, 24 kwietnia odbył się w naszej bibliotece Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków Natalki. W szranki stanęło aż 37 recytatorów z sześciu placówek.

Maluchy były fantastycznie przygotowane i zaprezentowały się wspaniale. Nie zabrakło przebrań i rekwizytów. Konkurs przebiegł w bardzo wesołej atmosferze. Serdecznie dziękujemy opiekunom za przygotowanie dzieci i uczestnictwo w konkursie. Bardzo cieszymy się również, że już po raz kolejny na widowni zasiedli rodzice, którzy trzymali za swoje pociechy kciuki. Jury wyłoniło troje dzieci, które będą reprezentowały naszą gminę w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Są to: Klaudia Geppert, Lena Kozłowska i Nadia Sikora.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe. Mamy nadzieję, że nasi mali recytatorzy nadal będą brali udział w konkursach i już za rok z częścią z nich spotkamy się w Ptakach, Ptaszkach i Ptaszętach Polnych.

Agnieszka Hryniewicz