PostHeaderIcon Kulfon, Zając Poziomka oraz Budzik w naszej bibliotece

W środę, 15 kwietnia gościliśmy w bibliotece wyjątkowego gościa - Andrzeja M. Grabowskiego. Jest on autorem książek, scenariuszy filmów animowanych oraz piosenek.

Od wielu lat współpracuje z Telewizją Polską, dla której stworzył takie programy jak Tik-Tak, Ciuchcia czy też Budzik. Każdy z nas zna również jego piosenki, które śpiewają Fasolki. W spotkaniu udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej w Parnowie. Pan Andrzej w bardzo ciekawy i zabawny sposób wprowadził dzieci w magiczny świat książki. Przedstawił nam również bohaterów swoich programów dla dzieci: śmiesznego kota Budzika, Kulfona, dwa potwory Szefuncia i Bezkajku oraz niezapomnianego zająca Poziomkę. Nie zabrakło również znanych nam wszystkim piosenek np. Kulfon, co z ciebie wyrośnie? czy też Wujcio Wariatuńcio. Dzieci słuchały naszego gościa z ogromną uwagą. Co chwila słychać było salwy śmiechu.

Było to niezwykłe spotkanie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.